Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Як управляти персоналом в ОТГ, вчились у Запоріжжі

"Поточне управління - це підтримка стану тут і зараз. Проте зараз здебільшого ми не проблеми вирішуємо, а долаємо наслідки. Стратегічне управління спрямоване на розвиток, зміну якісних станів.

 

Ми маємо зробити так, щоб завтра хтось працював. Це і питання молоді, яка буде залишатися в ОТГ. Адже будуть люди - буде і громада", - зауважила тренерка Ольга Кірєєва, радниця з питань децентралізації та місцевого самоврядування Дніпропетровського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою". Під час тренінгу "Управління людськими ресурсами в ОТГ", що відбувся 25 лютого в Запорізькому регіональному офісі Програми "U-LEAD з Європою" розглянули питання кадрового резерву, підвищення кваліфікації працівників, розвитку людського ресурсу, відштовхуючись від основних завдань, місії та викликів управління людськими ресурсами. Особливу увагу приділили питанням добору та відбору кадрів, спираючись на компентентнісний підхід. Подальший крок планування розвитку персоналу — його оцінювання та мотивація, якою не завжди є матеріальна складова.

Тренерка Юлія Тертична, радниця з питань децентралізації та місцевого самоврядування Запорізького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" зупинилась на юридичних питаннях, яких у учасників було багато — і щодо процедури призначення, наприклад, заступників голови сільської об’єднаної територіальної громади, і щодо присвоєння рангів особам, які прийшли на посаду в ОТГ з державної служби. Зупинились і на питаннях декларування представників органів місцевого самоврядування, на питаннях конфлікту інтересів, етики та доброчесності та на законодавчих новаціях стосовно ролі керівника служби в органах місцевого самоврядування.

 

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla