Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Розівська ОТГ розпочала роботу над Стратегією розвитку до 2027 року

26 лютого Розівська об'єднана територіальна громада розпочала роботу над розробкою Стратегії розвитку ОТГ до 2027 року. Це друга громада цього року, якій надаватиметься консультативна підтримка експерткою з регіонального та місцевого розвитку Програми “U-LEAD з Європою” в Запорізькій області Ксенії Божкової.

 

Керівниця Запорізького регіонального офісу U-LEAD Тетяна Бордюг і голова Розівської ОТГ Світлана Несторенко пояснили присутнім членам робочої групи необхідності створення документа та визначення пріоритетів та шляхів розвитку території. Саме на цей документ будуть спиратися проєкти, які реалізуватимуться у громаді. Ксенія Божкова детально ознайомила присутніх з процесом стратегічного планування в громаді, звернувши особливу увагу на проведення соціально-економічного аналізу громади, невід’ємною частиною якого буде проведення анкетування для визначення основних проблем в громаді та бачення перспектив розвитку.

"Для громади розробка стратегічного документу є одночасно і гарною можливістю, і досить серйозним викликом. По-перше, складність полягає в доволі жорстких часових рамках, встановлених для розробки документу (до 1 липня), по-друге, велика кількість населених пунктів з надзвичайно низькою кількістю жителів створює певні труднощі при формуванні документу, адже він має враховувати інтереси та потреби жителів всієї громади", - зауважила Ксенія Божкова.

 

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla