Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Що робиться в ОТГ Запроізької області під час карантину

Незважаючи на карантин через пандемію covid-19, об'єднані територіальні громади Запорізької області активно працюють над благоустроєм території, роблять ремонтні роботи. Про приклади інформує Запорізький регіональний офіс Прграми "U-LEAD з Європою".

 

Михайлівська селищна ОТГ. 27 квітня 2020 року в КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ»» Михайлівської селищної ради було введено в експлуатацію після капітального ремонту приміщення санітарної кімнати (внутрішні туалети) для дівчаток. Будівельно-монтажні роботи були проведені у дуже короткий термін та з урахуванням сучасних санітарних вимог до освітнього закладу.

У Веселівськійгромаді тривають роботи з капітального ремонту із застосуванням енергозберігаючих технологій Веселівської гімназії. Також проведені ремонтні роботи в будинку культури.

Воскресенська ОТГ. Не зважаючи на складну епідеміологічну ситуації в Україні пов’язану з поширення коронавірусної інфекції, роботи з відновлення мосту через р. Конка у с. Воскресенка продовжилися.

Гуляйпільська міська територіальна громада проводить поточний ремонт доріг, фарбують пішохідні переходи, проводять роботи по вуличному освітленню.

Кирилівська ОТГ. У кирилівській школі-садку «Золота рибка» йде ремонт кабінетів директора та психолога, а також коридору. У початковому відділенні Азовської школи розпочато ремонт ігрової кімнати одного з классів.

Велику роботу провели у Атманайській школі. Нещодавно там був закінчений ремонт ще одного, третього за рахунком, класу НУШ. Зараз там ремонтується стеля спортзалу та коридор другого поверху.

Проект зі створення скверу «Дерево майбутнього» реалізується у Охрімівці в рамках соціальної згуртованості населення ГО «Надія Охрімівки». Зараз розпочато розчищення території під майбутній сквер із залученням спеціальної техніки. Проводять розчистку комунальні підприємства Кирилівської ОТГ. Далі планується висадити близько 1000 дерев.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla