Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Або інформує влада, або це роблять мешканці

 

"Якщо ви самі не інформуєте мешканців, то мешканці створюють новини самостійно, трактують події так, як їм зручно", - пояснила під час онлайн-семінару «Базові принципи комунікації для ОТГ» Юлія Почебут, експертка з комунікації Програми "U-LEAD з Європою" в Миколаївській області. Захід, організований Запорізьким регіональним офісом Програми "U-LEAD з Європою", відбувся 20 травня.

 

Представники об'єднаних територіальних громад, які займаються інформаційною політикою, обговорили основні принципи комунікації, з'ясували цільову аудиторію та за кожною визначили канали комунікації, дізнались, що таке сторітелінг, попрактикувались писати цікаві історії, подавати інформацію в соціальних мережах, розробляти інформаційні кампанії та реагувати на критику.

Громади Запорізької області поділилися своїми напрацюваннями та досвідом. Наприклад, у Веселівській громаді люди похилого віку, що входять до складу поважної ради, інформують владу не тільки про свої проблеми, але й про ті, які взагалі існують у громаді, що допомагає передбачити конфліктні ситуації.

Соціальні працівники є контактними особами між людьми похилого віку і владою в Гуляйпільській міській територіальній громаді.

Щодо каналів комунікації, то в громадах використовують різні - в залежності від "вподобань" різних категорій населення.

Наприклад, в Оріхівській ОТГ найефективніший канал комунікація - інформаційний бюленень, розрахований на людей похилого віку. Розповсюджується через депутатів, квартальних, старост, соцпрацівників. Виходить раз на місяць, Містить основні новини, події, привітання. Також використовують в громаді для комунікації вайбер, фейсбук, інстаграм. Для кожної категорії аудиторії - свій канал.

Веселівська, Оріхівська і Гуляйпільська випускають окремі інфобюлетні, а про важливі події в Кам'янсько-Дніпровській міській громаді пише місцева газета, яка має багато передплатників й поза межами району. Для оперативного інформування ця громада використовує вайбер-канал.

Веселівська повідомляє про те, що відбувається в громаді, по місцевому FM-каналу, поки що єдиному в запорізьких громадах.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla