Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Грантові проекти для змін в громадах

Експертка з регіонального та місцевого розвитку Програми “U-LEAD з Європою” в Запорізькій області Ксенія Божкова пояснила процес підготовки проєктних грантових заявок, зупиняючись на кожному з розділів, звертаючи увагу на типові помилки. Також експерткою були надані посилання на інтернет-ресурси, на яких публікуються грантові конкурси.

 

Перше, з чого ви маєте почати, - ретельно вивчити умови конкурсу. Хто може подавати заявку на участь, тематика, географія, на що можливо спрямувати кошти, які умови спіфінансування, дедлайн подачі тощо. У кожної донорської організації можуть бути особливі умови. Наприклад, часто приміщення і обладнання закладають у власний внесок в проєкті, але на сьогодні ІСАР Єднання зазначає, що це неприйнятно за їх конкурсом. Відсутність гарантійних листів або довідки про неприбутковість може стати приводом для відхилення заявки. Запізнення з поданням хоча б на кілька хвилин позбавляє заявку навіть бути розглянутою”, - пояснила Ксенія Божкова.

При оцінці проєкту звертають увагу на соціально-економічний ефект, сталість результатів, логіку дій, реалістичність.

Серед значних недоліків — дуже довга заявка, у якій більше “води” ніж суті, неякісні переклади, невідповідність пріоритетам, формі заявці, не акцентовано увагу на реальну ситуацію в громаді, непереконливість запропонованих заходів, занадто багато не всім зрозумілою термінології, замість чітких відповідей на запитання перефразування одного й того самого не по суті.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla