Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Розівська ОТГ завершує роботу над Стратегією

Від початку року дві ОТГ Запорізької області розробляють Стратегії розвитку громад за консультативної підтримки експертки з регіонального та місцевого розвитку Програми “ULEAD з Європою” в Запорізькій області Ксенії Божкової. Одна з цих ОТГ — Розівська об'єднана територіальна громада — сьогодні вже наблизилась до завершального етапу розробки важливого документа.

 

11 червня відбулось заключне засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Розівської ОТГ до 2027 року. Уже вироблені бачення громади до цього строку, є розуміння щодо пріоритетів розвитку і яким чином досягти результатів.

Наступним кроком має бути проведення громадських обговорень за ухвалений порядком. Далі — затвердження сесією. І в подальшому всі програми мають відповідати Стратегії.

А далі? Робота зі Стратегією продовжується.

"Для підвищення ефективності від застосування стратегічного плану сталого розвитку необхідно проводити моніторинг (бажано раз на рік). За допомогою розроблених індикаторів (показників) здійснюється порівняння запланованого і фактичного, визначаються відхилення і за необхідності вносяться коригування до документу. Основна мета моніторингу — відстеження і попередження", — пояснила Ксенія Божкова.

На заключному засіданні члени та членкині робочої групи розгляну технічні завдання — проєкти, які надійшли від представників Розівської громади за визначеними раніше стратегічними цілями.

Задля підвищення економічної спроможності громади створення сприятливого інвестклімату — умов для залучення ресурсів, формування та просування інвестиційних можливостей — запропонували створити логотип громади і порвести інвентаризації вільних земельних ділянок.

Наявні проєкти і для розвитку малого та середнього підприємництва. "Для більшої ефективності краще, щоб за цим напрямком надавали пропозиції сам представники бізнесу, щоб для них це було актуальне і вони цим користувались", — зауважила експертка з регіонального та місцевого розвитку.

Обговорили і проєкти, які спрямовані на розвиток туризму, а також ті, що стосувались трього пріоритету — створенню безпечного та сприятливого середовища для життя в громаді.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla