Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Навіщо просторове планування в громадах

Просторове планування тісно пов’язане з розвитком громад — як на даному етапі існування та і стратегічно. Адже від нього залежить і наповнення бюджету, і створення комфортних умов проживання населення.

 

23 червня Запорізький регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” провів онлайн-семінар “Просторового планування в ОТГ” в рамках пакетів тематичної підтримки для ОТГ “Кроки для спеціалістів”.

Землевпорядникам, архітекторам та профільні заступники голів громад Олександр Гнітецький, експерт з просторового планування Програми “U-LEAD з Європою”, пояснив

- основи просторового планування,

- особивості організації процесу розробки документації із просторового планування в громаді,

- етапи розробки містобудівної документації.

Детально зупинився на поясненні інтегрованого просторового планування в громаді, зокрема на підходах і принципах, інструментах, просторовому аналізі території та процесів, формуванні Концепції просторового розвитку.

Врахування просторового планування при розробці стратегічного розвитку надваживе. Оптимізація закладів освіти, наприклад, має відбуватися з урахуванням просторового планування, - зауважив Олександр Гнітецький. - Залучення машканців, бізнесу на всіх етапах планування — від підготовки до узгодження - надасть легітимність рішенням та простять ухвалення рішень”.

Просторове планування - це постійний процес. Наявність планів не означає, що все вирішено”.

Розроблення містобудівної документації необхідно:

- за її відсутності,

- за невідповідності сучасним вимогам,

- при наявності чи підготовки до інвестиційної активності,

- за потреби зміни меж населених пунктів,

- при зміні функціонального використання території та цільового призначення земельних ділянок,

- при здійсненні заходів із реконструкції та капремонту об'єктів містобудування.

Експерт пояснив, яким чином формується вартість розробки містобудівної документації (враховуючи чисельність населення, площу, статус, природні та інженерні об'єкти, несприятливі прирдні умови) та які існують джерела фінансування документації (місцевий бюджет, ДФРР, субвенція на розвиток інфраструктури, міжнародні проєкти).


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla