Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Ucan Ukraine: у Запоріжжі, Бердянську, Метолітополі та Херсоні стартує проєкт, що об’єднає митців, бізнесменів та активістів для вирішення проблем екології

В Україні стартує проект, який чотири місяці задаватиме тренд на екологічність в 4-х містах: у Херсоні, Запоріжжі, Мелітополі і Бердянську. Проблеми навколишнього середовища в Запорізькій та Херсонській областях входять до першої п’ятірки питань, які турбують жителів цих областей. Тому “Ucan Ukraine” - це проєкт, який навчить, об'єднає, прикрасить та підвищить обізнаність про екологічну поведінку мешканців міст-учасників.

 

Що передбачає в ході проєкту в кожному місті — Бердянськ, Меілтополь, Запоріжжя, Херсон?

1) Воркшопи для громадськості, де учасники дізнаються, як впливати на екологічну ситуацію локально. За допомогою експертів проєкту місцеві активісти проінспектують муніципальні екологічні програми та розроблять дорожню карту для співпраці з місцевою владою в цих питаннях.

2) Під час воркшопів з партнерства підприємці з активістами визначать ідеї для екологічних ініціатив. Найкращі екологічні проекти отримають фінансову підтримку на реалізацію. Локальні бізнеси, які запровадять екологічні ініціативи, будуть нагороджені спеціальною екологічною відзнакою та нанесені на локальну мапу дружніх до екології закладів.

3) Також під час проєкту планується проведення інтерактивної еко-виставки. Через креативні арт-об'єкти “Ucan Ukraine” продемонструє жителям стан довкілля міст-учасників та всієї України. Виставка покаже і яскраві приклади успішних громадських ініціатив та бізнесів, які вже сьогодні впливають на існуючі екологічні виклики та надихають на це інших.

4) Бонусом проєкту стануть чотири мурали у кожному місті-учаснику. Місцеві художники створять мурали на екологічну тематику. Кожне місто отримає свій унікальний мурал, макет для якого буде обрано за допомогою онлайн-голосування містянами. Мурали стануть не просто прикрасою, а екологічним кодом міста - мотиваційним поштовхом для підвищення рівня екологічної свідомості мешканців Мелітополя, Херсона, Запоріжжя та Бердянська.

Сторінка проєкту у Фейсбук: https://www.facebook.com/ucanukraine/

Розклад презентаційних онлайн-зустрічей про старт проєкту:

28 липня - м. Мелітополь, реєстрацію відкрито: https://forms.gle/5mz9qP3pDN4dGykZ8

29 липня - м. Бердянськ, реєстрацію відкрито: https://forms.gle/4DqeCD3isdEcaQT69
30 липня - м. Херсон, реєстрацію відкрито: https://forms.gle/GMh5SRqg2iJsnAQW7

 

Проєкт “Ucan Ukraine” реалізується ГО “Дзиґа” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla