Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Основа мобілізації зусиль - у створенні команди та виявленні лідерів

Досягнення мети, тим більше, коли мова йде про перетворення для розвитку громади, - це результат роботи команди, у якій кожний представник доклав своїх зусиль. І успіх залежить від злагодженості команди. А також від відповідальності кожного члена команди і лідера. Тому перший тренінг для сформованих груп самодопомоги Пологівської, Преображенської та Приазовської громад в рамках проєкту "Внутрішньо переміщені особи та приймаюча громада: досягнення порозуміння через діалог" був присвячений саме темі командоутворення та лідерства.

 

Під час тренінгу розглянули можливі види команд, засади для створення саме ефективної та успішної команди, якості лідера, визначили правила взаємодії в командах та необхідність чіткої, зрозумілої та підтриманої кожним місії.

"Перш за все, для досягнення порозуміння, необхідно чітко розуміти, у кого яка мета участі у проєкті, які потреби людина прагне задовольнити, якої цілі досягти власне для себе. При цьому і одразу варто і формувати відповідальність, визначившись із запитанням "що людина може дати команді, яка може бути її роль для досягнення спільної мети". І, звісно, треба й почути побоювання кожного. Це важливо", - пояснила тренерка, регіональна координаторка проєкту Наталя Селюкова.

Проєкт реалізується БО "Український жіночий фонд" за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Регіональний партнер - ГО "Укрпростір"


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla