Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Гендерний профіль задля запобігання порушень прав

Представниці та представники груп самодопомоги Пологівської, Преображенської та Смирновської громад на два дні занурились у теми прав людини та гендеру.

 

Першого дня - визначали ситуації, коли мова йде про порушення прав людини, а коли про дискримінацію, проаналізували, коли стереотипи спричиняють дискримінацію та можуть стати причиною навіть геноциду, з якими порушеннями стикаються і чоловіки, і жінки досить часто в повсякденному житті. І головне разом з тренеркою Світланою Дубиною на конкретних прикладах розбиралися, як цього запобігти і як протидіяти.

Другого дня наблизились до наступного кроку мобілізації громади - вчилися створювати гендерний профіль громади. Тренерка Анастасія Перепелиця, пояснила як і для чого це робити.

Цей документ показує соціальну структуру громади, дає розуміння першопричин проблем, пов'язаних з правами людини, показує, наскільки мешканці громади почуваються безпечно, який мають доступ до отримання послуг, як налагоджена комунікація, який стан економіки та інфраструктури, яка залученість жінок та чоловіків, зокрема уразливих категорій населення, до процесу прийняття рішень тощо. Під час навчання детально розглянули кожен з етапів збору та обробки інформації - через анкетування та проведення фокус-груп. Найближчий місяць групи самодопомоги будуть працювати над створенням гендерних профілів.

Заходи відбулись в рамках проєкту в рамках проєкту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог", який реалізується МБФ «Український Жіночий Фонд» за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта у партнерстві з Громадською організацією "Укрпростір".


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla