Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

«Благодійність в об’єктиві»

40 фоторобіт-переможців з понад 500, що були подані на конкурс, представлені на виставці «Благодійність в об’єктиві», яка відкрилася в Запорізькій обласній науковій бібліотеці 11 вересня. Виставка проводиться Форумом благодійників вже в сьоме, проте у Запоріжжя потрапила вперше.

Як зазначив координатор виставки, директор фонду «Імпульс.ЮА» Микола Колодяжний, мета ініціативи – стимулювати людей до благодійності.

– Для мене особисто, мета ще й допомогти зберегти людяність, – додав Микола під час відкриття виставки. – Фото показують, як впливає благодійність на суспільство, людей у тяжких умовах і ситуаціях, показує і корпоративну благодійність. Багато фото дітей, які постраждали від війни на Донбасі, – ця тема цього року в пріоритеті.

– Хоча важка тема, фотографії досить позитивні, – ділиться враженнями фотографиня Вікторія Верес. – Дуже приємно, що автори не вдалися до «чорнухи», а змогли показати благодійність красиво.

Подивитися виставку зможуть всі бажаючі до кінця тижня (до 16 вересня), у робочі дні – з 9 до 19 години, у суботу – з 9 до 17 години на третьому поверсі Запорізької обласної наукової бібліотеки. Вхід вільний.

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla