Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Активісток та ВПО запрошують на тренінг через театр у Дніпрі

30 вересня – 2 жовтня київська ГО «Театр для діалогу» запрошує жінок-ВПО та активісток Дніпровської та Запорізької областей заявити про свої історії успіху та системні складності за допомогою форум-театру, відеороліків та в експертній робочій групі.

 

«Роблячи опитування для проекту, ми зрозуміли: так, минуло вже два роки з тих часів, коли багато жінок покинули свої домівки в Донецькій та Луганській областях та в Криму та були змушені будувати життя з нуля на новому місці. Деякі з них облаштувалися, їх підтримали, і тепер вони самі готові допомагати. Але іншим все ще складно знайти роботу та недороге житло, забезпечити стабільне та якісне навчання дітям, створити нове коло друзів», – підкреслюють організаторки.

«Ці та інші складності – проблеми кожної окремої жінки, чи вони спільні? Їхнє вирішення залежить від зусиль кожної окремо, чи їх треба вирішувати спільно? Чи розуміють жителі приймаючих спільнот, із чим зіштовхнулися ці жінки після переселення? Наша майстерня – це безпечний простір, в якому ви зможете спокійно розібратися в собі, а також спільно дослідити варіанти вирішення таких питань», – відмічають театралки.

У майстерні зможуть взяти участь 20 жінок із досвідом або вимушеного переселення, або громадської діяльності та волонтерства на підтримку ВПО та місцевих спільнот.

 

Команда «Театру для діалогу» допоможе учасницям створити форум-виставу та відео-роліки про їхні історії, погляди та потреби. Після показу форум-вистави у Дніпрі відбудеться також експертна робоча група для обговорення ролі жінок у примиренні та побудові діалогу в суспільстві.

Участь у майстерні безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом вимушеного переселення, що проживають у Дніпропетровській, але також і в сусідніх, областях, а також для місцевих активісток, суспільних та політичних діячок, журналісток та волонтерок, що працюють з ВПО. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/xt4Jxr до 19 вересня включно.

 

«Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічності, політичних поглядів, віку та інших якостей. Ми також будемо раді бачити мам з дітьми», – відмічає команда театру.

Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання та харчування в Дніпрі на час проведення заходів.

Майстерню та показ форум-вистави проведуть спеціалістки з театру для спільнот Оксана Потапова та Ніна Ходорівська.

 

Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО «Театр для діалогу» за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. У Дніпрі партнером проекту виступає громадська організація «Громадська палата України» в Дніпропетровській області.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla