Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Активніше в онлайн - простіше в реальності

На сьогодні, особливо в обмеженнях під час карантину, онлайн-комунікація — найбільш доступна та ефективна. Звісно, поки що не для всіх категорій населення, але... Соціальні мережі, сайти, вайбер — ті засоби, що використовуються і для інформування, і для зворотнього зв’язку, і для спілкування. В об’єднаних територіальних громадах Запорізької області інтернет-комунікації використовуються активно. Проте, діджуталізація диктує свої вимоги, тож, треба встигати за розвитком.

 

"Чим краще ви будете в онлайні, тим краще буде у вас все в реальному житті", - мотивуючою фразою розпочала онлайн-семінар «Цифрові комунікації в ОТГ» Юлія Почебут, експертка з комунікації та висвітлення Програми “U-LEAD з Європою” в Миколаївській області. У заході, організованому Запорізький регіональний офіс Програми U-LEAD 18 червня, взяли участь 7 громад - Пологівська, Більмацька, Чернігівська, Оріхівська, Михайлівська сільська і Михайлівська селищна, Плодородненська.

Про що говорили під час семінару?

про систему цифрової комунікації та алгоритми роботи;

про стратегії в онлайн-комунікації;

як подавати інформацію в Facebook, Instagram, Twitter і взагалі що в кожному з них писати;

про алгоритми створення та ведення viber- і telegram-каналів;

про програмні можливості створення відео, редагування фото;

як подати інформацію, щоб отримати значне охоплення.

Серед основних тез: використовуйте різні канали для різних аудиторій та з різною метою, не ускладнюйте, пишіть стисло і зрозуміло, не забувайте про візуальність, відповідайте на коментарі.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla